شرکت نیکون در آغاز سال جدید میلادی ۲۰۱۶ از یک دوربین اکشن کم کروی ۳۶۰ درجه ضدآب و ضد ضربه رونمایی کرده است. این دوربین نیکون اکشن کم جدید که Nikon KeyMission 360 نام گرفته است قابلیت گرفتن تصاویر ۳۶۰ […]" />

دوربین نیکون KeyMission 360، یک دوربین اکشن کم مقاوم ۴K

۲۱,دی ۱۳۹۴ بدون دیـدگــاه تازه های فناوری . دوربین

Nikon_Keymission-670x377

شرکت نیکون در آغاز سال جدید میلادی ۲۰۱۶ از یک دوربین اکشن کم کروی ۳۶۰ درجه ضدآب و ضد ضربه رونمایی کرده است. این دوربین نیکون اکشن کم جدید که Nikon KeyMission 360 نام گرفته است قابلیت گرفتن تصاویر ۳۶۰ درجه واقعی را در اختیار کاربران علاقمند به ورزش ها و تفریحات پرهیجان قرار داده و قادر به ضبط فیلم های ۴K UHD است. دوربین نیکون Nikon KeyMission 360 که تا عمق ۳۰ متر ضدآب و در برابر سقوط از ارتفاع ۲ متر ضد ضربه است مجهز به سیستم لرزه گیر الکترونیک VR شرکت نیکون بوده و برای تولید عکس ها و فیلم های خارق العاده ۳۶۰ درجه در هر دو سمت خود دارای یک سنسور تصویر و لنز است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در ارتباط با مشخصات فنی این دوربین اکشن کم ارائه نشده است و شرکت نیکون قرار است دوربین دیجیتالی Nikon KeyMission 360 را در بهار سال آینده به بازار عرضه نماید.

ورود شرکت نیکون به بازار دوربین های اکشن کم با دوربین نیکون Nikon KeyMission 360

دوربین اکشن کم دیجیتال نیکون KeyMission 360 اولین ورود شرکت نیکون به بازار دوربین های اکشن کم برای کاربران اهل ورزش و تفریحات پرهیجان است که از فن آوری پیشرفته و نوآوری های این شرکت در حوزه تولید تصویر بهره می برد. این دوربین قادر به ضبط فیلم های ۳۶۰ درجه با کیفیت خارق العاده ۴K UHD است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند زوایای جدیدی را با دیگران به اشتراک گذاشته و یک تصویربرداری کاملا جدید را تجربه کنند.

دوربین نیکون KeyMission 360 در هر دو سمت این وسیله دارای یک سنسور تصویر لنز است و تصاویر تولید شده با آنها برای ایجاد عکس ها و فیلم های بسیار باکیفیت ۴K UHD در داخل دوربین با یکدیگر ترکیب می شوند. این دوربین اکشن کم جدید که همراه ایده آلی برای مسافرت ها ورزش های پرتحرک و همچنین ماجراجویی های پرهیجان است، به گونه ای طراحی شده است که طرز استفاده بسیار آسانی داشته و عناصر طبیعی را تحمل کند.دوربین اکشن کم نیکون Nikon KeyMission 360 که تاعمق ۳۰ متر ضدآب بوده و قادر به تحمل ضربه و دمای محیطی پایین و مقاوم در برابر نفوذ گرد و خاک به داخل دوربین است، همچنین مجهز به سیستم لرزه گیر Vibration Reduction الکترونیکی شرکت نیکون می باشد. شرکت نیکون نمونه اولیه این دوربین اکشن کم را در نمایش ۲۰۱۶ Consumer Electronics Show (CES) به نمایش گذاشت.

منبع: پارس کانن, ,

دیدگاه های شما

بدون دیـدگــاه