سومین نمایشگاه عکاسان سرشناس جهان «Eyes on Main Street»در آمریکا که مجموعه عکسی از ١٠٠ عکاس برتر جهان را به نمایش گذاشت، یک اثراز مجید سعیدی – عکاس ایرانی – را در این رویداد هنری ۱۰۰ روزه به نمایش گذاشته […]" />

آثار مجید سعیدی در بین ١٠٠ عکاس برتر جهان

۳۱,فروردین ۱۳۹۶ بدون دیـدگــاه اخبار

سومین نمایشگاه عکاسان سرشناس جهان «Eyes on Main Street»در آمریکا که مجموعه عکسی از ١٠٠ عکاس برتر جهان را به نمایش گذاشت، یک اثراز مجید سعیدی – عکاس ایرانی – را در این رویداد هنری ۱۰۰ روزه به نمایش گذاشته است.

 

این نمایشگاه عکس که از ۸ آوریل (۱۹ فروردین) آغاز شده، به مدت ۱۰۰ روز به نمایش ۱۰۰ اثر منتخب از عکاسان ۴۱ کشور جهان پرداخت.

در نمایشگاه عکاسی «Eyes on Main Street» (چشم‌ها در خیابان اصلی) که در فضای باز خیابان اصلی ویلسون در ایالت کارولینای شمالی برگزار می‌شود، ۱۰۰ عکس در ابعاد بزرگ از ۱۰۰ عکاس بر روی دیوارهای این خیابان به مدت ۱۰۰ روز به نمایش گذاشته می‌شوند و این خیابان به بزرگترین نمایشگاه بزرگ عکاسی  در جهان تبدیل کرده است.

این رویداد هنری امسال با موضوع “خیابان اصلی: محل طلاقی فرهنگ‌ها” در حال برگزاری است و آثاری از هنرمندانی دیگری چون «مارک ریبو»، «اولویا آرتور»، «لیندا انگلبرت»، ، «جیمز ناکوی»، «مارتین پار»، «یوجین ریچارد» و «جون آن والترز» نیز در آن حضور دارد., , ,

دیدگاه های شما

بدون دیـدگــاه