ماه بعد، معروف ترین فستیوال فیلم درون یا پهباد، در نیویورک برگزار می شود. ولی این فستیوال، چیزی بیش تر از یک فستیوال ساده فیلم است. در زیر، ۴ دلیل خوب برای رفتن به New York City Drone Film Festival، […]" />

درباره فستیوال پهپادها در نیویورک

11 ماه ago بدون دیـدگــاه اخبار

ماه بعد، معروف ترین فستیوال فیلم درون یا پهباد، در نیویورک برگزار می شود. ولی این فستیوال، چیزی بیش تر از یک فستیوال ساده فیلم است. در زیر، ۴ دلیل خوب برای رفتن به New York City Drone Film Festival، آورده ایم.

  1. این فستیوال، بهترین فستیوال فیلم drone یا همان پهپادها  در کل دنیاست

The New York City Drone Film Festival (NYCDFF)، اولین مراسم جهان برای تجلیل از هنر فیلم برداری با درون یا پهباد بدون سرنشین، است. مراسم افتتاحی این فستیوال، برای اولین بار در سال ۲۰۱۵، در دورانی که استفاده از درون ها آرام آرام در جامعه جا افتاده می شد، برگزار شد. این فستیوال که در نوع خود بی نظیر بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد و تبدیل به مرجع بین المللی فیلم سازان جهان، برای نمایش اثر خود در برابر متخصصان فیلم و درون، شد. از این رو، سطح رقابت بسیار بالاست، اما این فستیوال چندین بخش معمولی، همچون “X-Factor” و “Drone Selfie” هم دارد. Randy Scott Slavin، مدیر اجرایی NYCDFF گفت:

“این فستیوال تلاش می کند تا بهترین فیلم ها را به مردم نشان بدهد و به آن ها انگیزه بدهد تا فیلم های بهتری تهیه کنند. مردم باید به این فستیوال بیایند، زیرا ما به قدری به تماشای فیلم بر روی صفحه لپ تاپ خود عادت کرده ایم که تماشای فیلم در یک سینمای بزرگ با ۸۰۰ نفر دیگر، امر بسیار نادری شده است.”

https://www.youtube.com/watch?v=CwAREdmsfDI

  1. موقعیت استثنایی برای صحبت کردن با رهبرها و شخصیت های مهم این صنعت

تهیه کنندگان، کارگردانان و افراد خلاق دیگری که به دنبال جذب نیروی انسانی متخصص در زمینه درون ها هستند، همواره در این فستیوال شرکت می کنند. سال پیش که Phillip Bloom یکی از داوران بود، Casey Neistat به این فستیوال آمد. نیز تنظیم کنندگان این فستیوال، اسامی سرشناس این صنعت را هم به این فستیوال دعوت می کنندRED .، Firefly، B&H، و Technicolor از جمبه اسپانسرهای اصلی این فستیوال هستند. افرادی که آثارشان در این فستیوال نشان داده می شود و برنده هم می شوند، به احتمال زیاد از توجه بالایی برخوردار خواهند شد.

  1. جوایز ارزنده

دیده شدن و امکان برقراری ارتباط با شخصیت های بنام، تنها منفعت حاصل از شرکت در این فستیوال، نیست. برندگان جایزه بزرگ در مسابقه سال پیش، برنده دوربین RED EPIC-W، درون  Freefly Alta 8، و پایه نگهدارنده Freefly Movi Pro، شدند. مدیر اجرایی این فستیوال توضیح می دهد که برای افراد اهل بلغارستان که فیلمی با استفاده از درون Phantom 3 تهیه کردند، احتمالا جایزه بدی نباشد.

  1. این فستیوال فقط در مورد فیلم نیست

این فستیوال فقط مختص به فیلم نیست. فستیوال امسال، دارای تعدادی بخش مربوط به درون ها، سخنرانی ها، جلسات آموزشی در مورد ادیت کردن و تصحیح رنگ فیلم ها، نمایشگاه درون ها و مسابقه سرعت میکرو درون ها، خواهد بود.

این فستیوال در سوم ماه مارس ۲۰۱۸ در Tribeca Performing Arts Center برگزار خواهد شد. در روز یکشنبه، چهارم مارس، این فستیوال به مناسبت مراسم Day of Drones، به آن سوی رودخانه Hudson River و به Liberty Science Center منتقل خواهد شد. در این محل، کلاس ها، ساخت درون، نمایشگاه درون و مسابقه سرعت درون ها، برگزار خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیش تر، به این وبسایت مراجعه نمایید.,

دیدگاه های شما

بدون دیـدگــاه